Wolf gespot in Briltil; Twee schapen verwond en drachtig schaap gedood

Briltil – Zondagochtend heeft een wolf twee schapen verwond en een drachtig schaap gedood. Dit gebeurde in Briltil. Dat meldt het wolvenpunt Geen Wolf op haar Facebookpagina.

Zaterdag werd de wolf op het Oosterzand in Oldekerk gezien. Hier zat de wolf achter een groep reeën aan. In Oosterwolde (Friesland) is het de afgelopen maanden alleen maar raak. Hier zijn wederom tientallen schapen gedood door de wolf. In totaal zijn er in de afgelopen maanden in Oosterwolde 185 schapen gedood.

De buitengebieden in het Westerkwartier wordt veel gebruikt door veehouders maar ook door paardenliefhebbers. De angst dat het vee wordt aangevallen is bij deze sectoren erg groot.

NOTE: De redactie van NiekerkNieuws.nl heeft deze informatie uit een openbare Facebookgroep. Wij kunnen op geen enkele manier bevestigen dat het hier daadwerkelijk om een wolf gaat.

Deel dit bericht