Showkorps “D.I.N.D.U.A.-Oldekerk” komt met bloemenactie met daarbij een speciale actie voor Moederdag

Deel Dit Bericht:

Oldekerk- Het zijn nog steeds rustige tijden voor Showkorps “D.I.N.D.U.A.-Oldekerk”. Wie had dat vorig jaar kunnen bedenken? Het showkorps heeft in 2021 nog niet kunnen optreden en ook samen, op een veilige en verantwoorde manier, repeteren is helaas nog niet mogelijk. Desondanks blijft de vereniging positief en samen kijken zij vooral naar wat er nog wél mogelijk is. Een van deze dingen is de jaarlijkse bloemenactie. Ook dit jaar zal deze actie online gehouden worden. Inwoners van Niekerk, Oldekerk en Faan hebben afgelopen week allemaal een flyer ontvangen. Via www.showkorpsdindua.nl/bloemenactie of via de ontvangen flyer kunnen zij gemakkelijk bloemen bestellen. Nieuw dit jaar is de Moederdagactie. Via www.showkorpsdindua.nl/moederdag is het mogelijk om een hanging basket te bestellen voor moeders die wonen binnen een straal van 15 kilometer rondom Niekerk-Oldekerk-Faan. Enthousiaste leden bezorgen de hanging baskets op zaterdag 8 mei coronaproof bij alle moeders thuis. “Zo slaan we twee vliegen in één klap. We helpen onze vereniging en we bezorgen vele moeders een glimlach van oor tot oor.” Mede door deze extra actie hoopt de verenging de verenigingskas goed te kunnen aanvullen. En dat is nodig, want doordat optredens nog steeds geannuleerd worden loopt de vereniging meer en meer belangrijke inkomsten mis. En dat terwijl er grote plannen zijn. Zo wil de vereniging binnenkort een nieuw uniform presenteren, waarin zij hopelijk spoedig kunnen/mogen optreden. Wilt u Showkorps “D.I.N.D.U.A.-Oldekerk” meehelpen deze plannen waar te kunnen maken? Bezoek dan snel de website en fleur uzelf of iemand anders, in deze moeilijke tijd, op met kleurrijke bloemen.

|Persbericht Showkorps Dindua Oldekerk – Foto: Eigen Foto|

error: © NiekerkNieuws.nl 2022-2023 | Onze beelden zijn auteursrechtelijk beschermd!