Over NiekerkNieuws.nl

NiekerkNieuws.nl is sinds 2013 de calamiteiten website van Niekerk. De website bestaat uit jonge enthousiaste jongeren die graag een steentje willen bijdragen aan ons dorp. NiekerkNieuws.nl bestaat uit 13 fotografen over het gehele westerkwartier. NiekerkNieuws.nl werkt allang niet meer alleen en werkt samen met: o.a 112Groningen / 112Marum / Westnieuws.nl en andere calamiteiten website’s in het Westerkwartier.

Ons gebied bestaat uit het gehele westerkwartier, dit gebied is Doezum t/m Zuidhorn / Aduard. in bijna elk dorp hebben wij één of meerdere fotografen. De website is destijds opgezet door Robert v/d Veen & René Folkerts. De website was eerst een Hyves pagina in 2013. Eenmaal Facebook te hebben ontdekt zagen wij dat ook op Facebook NiekerkNieuws groeide en besloten een website te bouwen, dit is het dan tot op de dag van vandaag NiekerkNieuws.nl. En we mogen best trots zijn op onszelf.

 

 

 

 

 

 

 

 

error: HELAAS: ©Dit content is beveiligd door NiekerkNieuws.nl