Open dag en open repetities bij jeugdafdelingen “Showkorps D.I.N.D.U.A.-Oldekerk”

Deel Dit Bericht:

Oldekerk- Op zaterdag 18 mei 2019 houden de jeugdafdelingen colorguard en slagwerk van Showkorps D.I.N.D.U.A.-Oldekerk” een open dag. Tussen 10.30 en 12.30 uur zullen er in Sportcentrum Eekeburen (Oldekerk) diverse optredens zijn en kan je meedoen aan leuke clinics/workshops colorguard en slagwerk. Onlangs werden twee jeugdgroepen Nederlands Kampioen in Eindhoven.

Kan je er niet bij zijn? Geen probleem!

Vanaf maandag 20 mei zijn er open repetities/lessen bij al onze jeugdafdelingen.

Deze lessen mogen gratis gevolgd worden tot aan de zomervakantie.
Wil je nu al meer informatie?
Neem dan contact op met onze jeugdcommissie via jc@showkorpsdindua.nl

|Persbericht DINDUA Oldekerk – Eigen Foto|

error: © NiekerkNieuws.nl 2022-2023 | Onze beelden zijn auteursrechtelijk beschermd!