Jaarmarktcomité zet streep door 40e editie

Deel Dit Bericht:

Niekerk/Oldekerk – He Jaarmarktcomité zet een streep door de 40e editie van de Jaarmarkt, dat meldt de organisatie op Facebook.

De markt met honderden bezoekers, al zijn terrassen en artiesten is geen doorstroom locatie en restricties als de 1,5 meterregel. Toegangstesten zijn niet haalbaar laat de organisatie weten. “Dit valt door onze vrijwilligers niet te handhaven” Volgend jaar hoopt het Jaarmarktcomité wel de 40e editie van de jaarmarkt uitbundig en in vrijheid te kunnen vieren.

Eerder deze week liet de organisatie van De Smidse Niekerk ook al weten dat Het Weiland Festival werd afgelast. De onzekerheden over de nieuwe maatregelen en huidige corona situatie geeft geen optie om door te gaan.

error: © NiekerkNieuws.nl 2022-2023 | Onze beelden zijn auteursrechtelijk beschermd!