Een week bomvol gezonde challenges!

Terra Oldekerk- stond afgelopen week in het teken van een gezonde actieve leefstijl. “Voor jongeren is het soms best moeilijk om hier zelf de regie over te voeren. De provincie Groningen wil jongeren graag helpen en ondersteunen en in samenwerking met Huis voor de Sport Groningen is Sportieve Gezonde Jeugd ontstaan. Onze school stond de hele week in het teken hiervan tijdens de Health Challenge week”, vertelt LO docent Judith Allersma.

Terra Oldekerk is fanatiek aan de slag gegaan met Sportieve Gezonde Jeugd. Zo werden de leerlingen binnen verschillende lessen via nieuwe methodes gestimuleerd hoe je regie kan krijgen op je eigen leefstijl. Een van de projecten van Sportieve Gezonde Jeugd is de High School Health Challenge. Dit is een onderdeel van de Health Challenge week. “Dit is een uitdagende wedstrijd waarbij klassen strijden om een te gek klassenuitje. Binnen de opdrachten die ze uitvoeren als klas zijn uiteraard elementen van een gezonde leefstijl verweven; voeding, bewegen en vooral ook een gezonde mindset. Wij proberen hen daar zoveel mogelijk in te stimuleren”, aldus Allersma. The Health Challenge Week zat zogezegd bomvol challenges voor de leerlingen. “Er is gestart met een schoolontbijt in de mentorklassen. Daarnaast was een van de challenges een week lang geen frisdrank drinken maar water, een fitnesstraining, een dag koken met restjes in de kookles, een wandeling en ga zo maar door. Starten met yoga en met elkaar de maangroet doen leverde ook best wat hilarische momenten op.”

Schoolontbijt

De verschillende uitdagingen en thema’s zijn verweven in de lessen en de pauzes. Daarnaast zijn de leerlingen fanatiek bezig geweest om het klassenuitje te winnen. “Dat was erg leuk om te zien, het leeft echt bij hen.” De gezonde week van Terra Oldekerk is gesponsord door de Rabobank in de vorm van bidons. Ook de plaatselijke Poiesz leverde een gezonde bijdrage én bakkerij Noordhof die maar liefst 22 broden sponsorde voor het schoolontbijt. “Het is een gezonde, leerzame en interessante week geweest met natuurlijk competitie strijd tussen de klassen en het docententeam dat ook fanatiek meegedaan heeft. Duidelijk voor herhaling vatbaar!”, aldus Allersma.

Fotobijschriften: De leerlingen bezig met het thema chat and meet. 
De leerlingen bezig met het thema collages maken.

| Persbericht Terra Oldekerk |

9 thoughts on “Een week bomvol gezonde challenges!

  1. Thanks for your own effort on this site. Debby really loves making time for investigations and it is obvious why. Many of us hear all about the dynamic tactic you present both useful and interesting solutions through the website and invigorate contribution from other individuals on that content while my daughter has been discovering a great deal. Take advantage of the rest of the new year. You have been carrying out a fantastic job.

  2. Oh my goodness! a tremendous article dude. Thank you Nevertheless I’m experiencing subject with ur rss . Don’t know why Unable to subscribe to it. Is there anyone getting an identical rss drawback? Anyone who is aware of kindly respond. Thnkx

  3. Woah! I’m really digging the template/theme of this blog. It’s simple, yet effective. A lot of times it’s very difficult to get that “perfect balance” between user friendliness and visual appearance. I must say you’ve done a excellent job with this. Also, the blog loads super quick for me on Internet explorer. Superb Blog!

  4. Hello very cool web site!! Man .. Excellent .. Amazing .. I’ll bookmark your website and take the feeds additionally…I’m satisfied to search out a lot of helpful information right here within the put up, we need develop more strategies in this regard, thank you for sharing. . . . . .

  5. This design is wicked! You certainly know how to keep a reader entertained. Between your wit and your videos, I was almost moved to start my own blog (well, almost…HaHa!) Wonderful job. I really enjoyed what you had to say, and more than that, how you presented it. Too cool!

  6. Needed to compose you the tiny observation so as to say thanks yet again for these gorgeous strategies you’ve shown in this article. It is quite incredibly generous with people like you to grant easily just what some people might have offered for an electronic book to make some dough for themselves, primarily given that you might have done it in case you decided. These things also worked like a great way to understand that the rest have similar zeal just as my very own to figure out a whole lot more in terms of this problem. I am sure there are lots of more fun instances ahead for people who read your blog post.

  7. fantastic issues altogether, you just gained a emblem new reader. What could you suggest about your put up that you just made some days ago? Any positive?

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

error: © NiekerkNieuws.nl | Onze beelden zijn auteursrechtelijk beschermd!