Dorpsbewoner treft uit de grond getrokken verkeersborden aan; ijzerdieven zijn actief

Deel Dit Bericht:

Oldekerk – Vannacht zijn er vanaf Sebaldeburen tot Oldekerk ijzerdieven actief geweest. Een oplettende hondenbezitter zag vanmorgen onder enkele struiken bij ingang van de Kuzemerweg, een onbedekt stukje bord liggen.

Bij nader onderzoek lagen daar een hele verzameling Gemeente en Kuzemerkooi borden. Kuzernerkooi vermoed dat de borden daar heen zijn gesleept om met een auto te worden opgehaald. Dankzij de oplettende dorpsbewoner en door de snelle acties van onze vrijwilligers, zijn alle borden in veiligheid gebracht. De borden van Kuzemerkooi zijn bijna allemaal weer geplaatst en de gemeente borden zijn inmiddels veilig opgeborgen.

Overigens lag een ‘Golden Raand’ bord niet bij de verzameling, maar onder water naast de hangbrug. Een oproep aan alle dorpsinwoners; graag goed opletten op verdachte bezigheden en meldt schade bij de Politie, Gemeente of Kuzemerkooi. Ook is het via Facebook (Messenger) mogelijk en ons mailadres info@kuzemerkooi.nl

Kuzemerkooi geeft aan te gaan kijken of er een preventie app opgezet kan worden. “Oren en ogen openhouden allemaal”.

De politie is inmiddels op de hoogte gebracht.

| Bron & Foto: Facebook Kuzemerkooi |

error: © NiekerkNieuws.nl 2022-2023 | Onze beelden zijn auteursrechtelijk beschermd!